1. BAKIM SERVİSİ

Bakım, onarım veya revizyon konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Teknisyenlerimiz elektromekanik bakım konusunda uzmanlaşmıştır ve yapılacak işe ve teknenin boyutuna bağlı olarak teknede veya yerde bakım yapmak için tüm ekipmanlara sahibiz. Onarımları olabildiğince çabuk yapmaya çalışırız ve çoğu sorunun tek bir ziyarette çözülebileceği anlamına gelen geniş bir parça envanterine sahibiz.

2. ONARIM

Son derece güvenilir bir motora sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ancak, bir kaza geçirmiş olabilirsiniz ve motor düzgün çalışmıyor olabilir. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

3. BAKIM

Son derece güvenilir bir motora sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ancak, bir kaza geçirmiş olabilirsiniz ve motor düzgün çalışmıyor olabilir. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

4. KURULUM

Avrupa'nın çeşitli yerlerinde sertifikalı servis merkezlerimiz ve kurulum merkezlerimiz bulunmaktadır. Bu şekilde, motorunuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde monte edebilen veya servis yapabilen bir konumun size yakın olmasını sağlayabilirsiniz.

5. COMBI TAHRİKLİ TEKNELER

Combi motorları çok sağlam ve dayanıklı olduğu için, teknelerini standart olarak bir Combi motoruyla donatan birçok tekne üreticisi vardır. Burada motorlarımızın standart olarak kullanıldığı bir dizi deniz aracı bulacaksınız.

6. YAZILIM UYGULAMALARI

Combi dıştan takmalı motorlar yıllar boyunca çeşitli yazılım çözümleri geliştirmiştir. GPS izleme ve takip ve sunduğumuz hizmetler gibi bazı örnekler var. Ayrıca, bu uygulamaları özel olarak da sunabiliriz.

4. HİZMETLER

Elbette, motorunuzun mümkün olduğunca uzun süre dayanmasıyla ilgileniyoruz. Bunu sağlamak için motorunuzu periyodik olarak kontrol etme olanağına sahibiz veya bir servis sözleşmesi seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

8. TASARIM / GELİŞTİRME (AR-GE)

Çalışma yöntemimizin başarısı bir çizim tahtasında başlar. Müşteri taleplerini eksiksiz bir elektrikli tahrik sistemine aktarmak için yetkin ve deneyimli bir ekibimiz mevcut. Tüm tasarımlar en yüksek standartlara göre hazırlanır ve özelleştirilmiş 3D çizimlerle desteklenir.